Otevíráme showroom v Praze na Andělu!

28. 2. 2018reference

V rostoucí ekonomice naši klienti prosperují, pronajímají si nové administrativní prostory a jsou ochotní investovat často nemalé peníze do jejich vybavení. Naše hlavní kancelář je v Brně, kde se nám dlouhodobě daří. Na přání řady našich klientů nyní vstupujeme na pražský trh a díky tomu budeme schopni nabídnout služby interiérového designu v obou největších městech České republiky!   

Otevření studia v Praze pro nás bylo zajímavou zkušeností. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli proces hledání a zařizování nové kanceláře, kterým procházejí naši klienti a které v některých jeho fázích doprovázíme.

O lokalitě jsme měli od začátku jasno a brzy se nám v Praze 5 podařilo najít vhodné prostory. Naši pobočku najdete kousek od stanice metra Anděl. Sídlíme v nové kancelářské budově na adrese Karla Engliše 4. Přemýšleli jsme nad využitím každého metru a rozvrhli si budoucí space plan. Naše nové prostory se dělí na dvě části: reprezentační zónu pro setkávání s klienty a pracoviště pro náš tým.

„V novém showroomu představujeme nábytek a interiérové doplňky značek, které na českém trhu zastupujeme. Připravili jsme různé prostorové koncepty, které si u nás můžete vyzkoušet. Jedná se například o akustická řešení, různé typy osvětlení a zeleně. Ukazují, jak o moderním pracovním prostředí uvažujeme a jak využíváme nové trendy v oblasti interiérového designu,“ uvádí Michael Baláš, člen týmu High 5 Design.   

Přijďte se podívat! Slavnostní otevření proběhne ve dnech 13 - 15. března 2018. 

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC......

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC

15. 8. 2019reference

V rekordně krátkém čase tří týdnů převlékli kanceláře energetické společnosti Amper Holding do nového kabátu

více...

Kuchyňky pro softwarovou společnost Infor

8. 8. 2019reference

IT společnost Infor, sídlící již více jak 10 roků v kancelářské budově City Empiria v Praze 4 na Pankráci. si zde pronajímá cca 3 600 m2 na 4 podlažích budovy. ...

více...

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Další novinky

Kontakt