Od návrhu k realizaci

14. 5. 2018

Naším cílem je vaše spokojenost. Chceme pracovat tak, aby naši klienti byli spokojení a aby se k nám vraceli. Proto se od první schůzky snažíme co nejvíc naslouchat a pochopit vaše vize. Jen tak jsme schopni je naplnit.

Nekreslíme pouze od stolu, vždy si prostory detailně procházíme, klíčová místa přeměřujeme a snažíme se nalézt designová a zároveň praktická řešení – výsledek musí nejenom dobře vypadat, ale i dobře fungovat.

Od návrhu k realizaci - High 5 Design

Protože si uvědomujeme, jak jsou stěhování a refresh prostor náročné, je pro nás klíčové, dodržet odsouhlasený harmonogram. Obvykle projekt rozdělujeme do následujících fází:

Úvodní konzultaceÚvodní konzultace

Společně projdeme vaše představy o novém interiéru a určíme si cíl, kterého chcete dosáhnout. Výstupem této fáze je ideový návrh řešení vašich nových prostor spolu s přehledným seznamem dalších kroků.

Spaceplanning a architektonický návrhSpaceplanning a architektonický návrh

Detailně rozpracujeme úvodní ideový návrh a vytvoříme studii interiéru. Diskutujeme nejvhodnější půdorysné varianty (členění prostoru, funkce, rozměry a umístnění vybavovacích prvků).
Po odsouhlasení dispozic, připravíme vizualizaci nových prostor pro vaši lepší představu. Tato fáze je zakončena prováděcí dokumentací a výkazem výměr, na základě kterých se realizuje výstavba nových prostor. Vždy se snažíme o maximální shodu mezi vizualizací a skutečností.

Realizační fázeRealizační fáze

V této fázi pro vás na klíč zrealizujeme výstavbu nových prostor včetně případného přestěhování. Končí předáním hotového díla bez závad a nedodělků v předem dohodnutých termínech a za stanovenou cenu.

Servis a podporaServis a podpora

Od momentu, kdy si začnete užívat svých nových prostor, jsme vám k dispozici pro případné úpravy nebo modifikace prostor, servis zařízení a samozřejmě pro konzultace nových řešení a výzev.

Naším hlavním úkolem je vás konkrétním projektem úspěšně provést, ochránit vás před možnými nástrahami a slepými uličkami, ukázat širokou škálu možných variant řešení a následně vybrat to, které vás maximálně uspokojí. Nabízíme: široké portfolio ověřených předních domácích i světových výrobců, široké portfolio služeb a v neposlední řadě také vlastní výrobu nábytku.

Pokud můžeme pomoci i s vaším projektem, neváhejte nás kontaktovat.

Od návrhu k realizaci

Od návrhu k realizace - High 5 Design

   

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC......

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC

15. 8. 2019reference

V rekordně krátkém čase tří týdnů převlékli kanceláře energetické společnosti Amper Holding do nového kabátu

více...

Kuchyňky pro softwarovou společnost Infor

8. 8. 2019reference

IT společnost Infor, sídlící již více jak 10 roků v kancelářské budově City Empiria v Praze 4 na Pankráci. si zde pronajímá cca 3 600 m2 na 4 podlažích budovy. ...

více...

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Další novinky

Kontakt