Od návrhu k realizaci

14. 5. 2018

Naším cílem je vaše spokojenost. Chceme pracovat tak, aby naši klienti byli spokojení a aby se k nám vraceli. Proto se od první schůzky snažíme co nejvíc naslouchat a pochopit vaše vize. Jen tak jsme schopni je naplnit.

Nekreslíme pouze od stolu, vždy si prostory detailně procházíme, klíčová místa přeměřujeme a snažíme se nalézt designová a zároveň praktická řešení – výsledek musí nejenom dobře vypadat, ale i dobře fungovat.

Od návrhu k realizaci - High 5 Design

Protože si uvědomujeme, jak jsou stěhování a refresh prostor náročné, je pro nás klíčové, dodržet odsouhlasený harmonogram. Obvykle projekt rozdělujeme do následujících fází:

Úvodní konzultaceÚvodní konzultace

Společně projdeme vaše představy o novém interiéru a určíme si cíl, kterého chcete dosáhnout. Výstupem této fáze je ideový návrh řešení vašich nových prostor spolu s přehledným seznamem dalších kroků.

Spaceplanning a architektonický návrhSpaceplanning a architektonický návrh

Detailně rozpracujeme úvodní ideový návrh a vytvoříme studii interiéru. Diskutujeme nejvhodnější půdorysné varianty (členění prostoru, funkce, rozměry a umístnění vybavovacích prvků).
Po odsouhlasení dispozic, připravíme vizualizaci nových prostor pro vaši lepší představu. Tato fáze je zakončena prováděcí dokumentací a výkazem výměr, na základě kterých se realizuje výstavba nových prostor. Vždy se snažíme o maximální shodu mezi vizualizací a skutečností.

Realizační fázeRealizační fáze

V této fázi pro vás na klíč zrealizujeme výstavbu nových prostor včetně případného přestěhování. Končí předáním hotového díla bez závad a nedodělků v předem dohodnutých termínech a za stanovenou cenu.

Servis a podporaServis a podpora

Od momentu, kdy si začnete užívat svých nových prostor, jsme vám k dispozici pro případné úpravy nebo modifikace prostor, servis zařízení a samozřejmě pro konzultace nových řešení a výzev.

Naším hlavním úkolem je vás konkrétním projektem úspěšně provést, ochránit vás před možnými nástrahami a slepými uličkami, ukázat širokou škálu možných variant řešení a následně vybrat to, které vás maximálně uspokojí. Nabízíme: široké portfolio ověřených předních domácích i světových výrobců, široké portfolio služeb a v neposlední řadě také vlastní výrobu nábytku.

Pokud můžeme pomoci i s vaším projektem, neváhejte nás kontaktovat.

Od návrhu k realizaci

Od návrhu k realizace - High 5 Design

   

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth......

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Modrý sen investiční společnosti

17. 10. 2018reference

Česká pobočka středoevropské investiční skupiny sídlí v administrativní budově Polygon House na Praze 4. Její kanceláře si říkaly o kompletní rekonstrukci a celkové oživení. Byli jsme rádi, že se vedení firmy rozhodlo nejen pro rozsáhlé stavební úpravy, ale také pro nové vybavení a optické sjednocení prostoru ...

více...

Co pijeme v kanceláři?

3. 10. 2018rady a tipy

Ve firemních průzkumech spokojenosti často objevíte kávu jako docela významný faktor spokojenosti či nespokojenosti zaměstnanců...

více...

Další novinky

Kontakt