Kanceláře pražského zastoupení EUROMASTER v novém

4. 6. 2018reference

Společnost EUROMASTER, určitě znáte. Mají výrazné logo v zelené, modré a žluté barvě. V Praze si firma pronajímá kanceláře v budově Pankrác House na Praze 4 a naším úkolem bylo její plochu 150 m2 renovovat, prosvětlit a oživit. Podívejte se, jak se nám to povedlo!

I když se jednalo o menší prostory, pod našima rukama prošly zásadními úpravami. Pracovali jsme s veškerými technologiemi, vzduchotechnikou a chlazením (fancoily), které jsme upravili tak, aby odpovídali standardům a účelu využití prostoru. Celý prostor jsme nově rozčlenili a rozdělili skleněnými příčkami, které umožňují oddělit jednotlivé pracovní činnosti a zároveň uchovají maximum přirozeného světla. Na podlahu kanceláří jsme umístili nový světle šedý koberec, na kterém vyniknou prvky ve firemní zelené a modré barvě.

Pro EUROMASTER jsme navrhli a dodali nový nábytek, jak pro reprezentativní zasedací místnost, tak pro individuální pracovní místa.

  • Kanceláře pražského zastoupení EUROMASTER
  • Kanceláře pražského zastoupení EUROMASTER
  • Kanceláře pražského zastoupení EUROMASTER
  • Kanceláře pražského zastoupení EUROMASTER
  • Kanceláře pražského zastoupení EUROMASTER
Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC......

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC

15. 8. 2019reference

V rekordně krátkém čase tří týdnů převlékli kanceláře energetické společnosti Amper Holding do nového kabátu

více...

Kuchyňky pro softwarovou společnost Infor

8. 8. 2019reference

IT společnost Infor, sídlící již více jak 10 roků v kancelářské budově City Empiria v Praze 4 na Pankráci. si zde pronajímá cca 3 600 m2 na 4 podlažích budovy. ...

více...

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Další novinky

Kontakt