Spolupracujeme s Pedrali, italskou rodinnou designérskou firmou

6. 8. 2018rady a tipy

Z letošního ročníku milánského veletrhu Salone del Mobile jsme si přivezli spoustu inspirace a skvělé kontakty. Naším novým obchodním partnerem se stala italská rodinná firma Pedrali, od které jsme si do našeho showroomu pořídili pár krásných kousků z nejnovější kolekce.

Pedrali působí od roku 1963 v městečku Monico al Serio poblíž Bergama. A již více než 5 desetiletí zde navrhují a vyrábí krásný designový nábytek pro kanceláře a soukromé domy/byty a také mobiliář pro veřejné prostory. Jejich produkty vyzařují italskou lehkost a radost ze života. Někdy jsou decentní a elegantní, jindy rozverné a bláznivě barevné. Ale vždy Vám chtějí zpříjemnit den!

A co jsme si do našeho showroomu přivezli?

Líbily se nám dva typy interiérových židlí. Tribeca je vysoká barová židlička, která se hodí do neformálních prostor Vaší kanceláře, zejména kuchyněk, relax zón či meeting pointů. Oproti tomu je Babila je tzv. projektovou židlí, kterou využijete při krátkodobých poradách týmu nebo ve studijních místnostech/knihovnách. Zaujala nás také bezdrátová lampa Giravolta, která je určená pro exteriéry. Má LED osvětlení, které je rotací rozptylováno do prostoru a které je možné pomocí magnetu fixovat na kovové plochy či zeď. A k dispozici máme také akustické obklady Snooze, jež pohlcují nadměrný hluk a z nichž můžeme na stěně vytvořit pestré barevné instalace.

Pedrali

Pedrali

Jsme rádi, že Pedrali má v Itálii certifikovanou dlouhodobě udržitelnou výrobu. Při výrobě nábytku jsou veškeré přírodní materiály a zdroje energie využívány maximálně efektivně a odpad recyklován. Jednotlivé výrobky jsou natírány vodními barvami na přírodní (rostlinné) bázi, ze kterých do interiéru neunikají žádné nezdravé chemické látky. Do zdravých kanceláří chceme dodávat zdravý nábytek.

Pedrali

Pedrali

   

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC......

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC

15. 8. 2019reference

V rekordně krátkém čase tří týdnů převlékli kanceláře energetické společnosti Amper Holding do nového kabátu

více...

Kuchyňky pro softwarovou společnost Infor

8. 8. 2019reference

IT společnost Infor, sídlící již více jak 10 roků v kancelářské budově City Empiria v Praze 4 na Pankráci. si zde pronajímá cca 3 600 m2 na 4 podlažích budovy. ...

více...

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Další novinky

Kontakt