Co pijeme v kanceláři?

3. 10. 2018rady a tipy

Ve firemních průzkumech spokojenosti často objevíte kávu jako docela významný faktor spokojenosti či nespokojenosti zaměstnanců. Někteří zaměstnavatelé nabízejí svým pracovníkům tento povzbuzující nápoj ve vynikající kvalitě zdarma spolu s bohatou nabídkou ovoce a zeleniny. Jinde si musí lidé za kávu připlácet, ale firma pak často dává tyto příspěvky na charitu.

„Nabídnout kávu klientům a zaměstnancům dnes patří k dobrému bontonu. Pití kávy by mělo být spojeno s požitkem a je tedy důležité, aby byla kvalitní. Do firem proto dodáváme švýcarské kávovary a konkrétní model vybíráme podle velikosti firmy a podle ověřené nebo předpokládané spotřeby kávy. Stejně jako správná volba kávovaru je důležitý výběr zrnkové kávy. Naše kávové směsi jsou míchány, praženy a baleny v italské Modeně. Naši klienti si pak sami vyberou konkrétní směs při degustaci přímo u nich v provozovně. Příjemným bonusem jsou zvlášť pro ženy různé druhy kávových nápojů s napěněným mlékem (cappuccino, latte macchiato, atd…). A pokud pro přípravu kávy upřednostníte před jednorázovým nádobím jako jsou kelímky a míchátka originální porcelánové šálky, sklenice a kávové lžičky, stane se pro Vás konzumace kávy v zaměstnání téměř kavárenským zážitkem, a navíc uděláte dobrou věc ve prospěch našeho životního prostředí“ říká Ivoš Kohoutek ze společnosti Coffee Offi.

Co pijeme v kanceláři

Vedle kávy se ve firmách nabízí také různé čaje, které mají vysoký obsah kofeinu a tedy podobné účinky jako káva. Jedná se o zelené a černé čaje z různých oblastí Asie a různého zpracování. Všechny tyto povzbudivé nápoje se doporučuje pít v časném odpoledni, kdy se cca mezi 14 a 16 hodinou dostavuje přirozená únava. Kofein do krve přejde během 20 minut a jeho účinky zcela vyprchají až za 8 hodin. Pokud se tedy chcete dobře vyspat, v pozdním odpoledni už tyto nápoje nepijte a osvěžte se radši vodou. Skvělá je kohoutková s pár kapkami citronu nebo několika lístky máty.

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC......

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC

15. 8. 2019reference

V rekordně krátkém čase tří týdnů převlékli kanceláře energetické společnosti Amper Holding do nového kabátu

více...

Kuchyňky pro softwarovou společnost Infor

8. 8. 2019reference

IT společnost Infor, sídlící již více jak 10 roků v kancelářské budově City Empiria v Praze 4 na Pankráci. si zde pronajímá cca 3 600 m2 na 4 podlažích budovy. ...

více...

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Další novinky

Kontakt