Salone del Mobile. Milano

23. 4. 2018

Každý rok se v Miláně koná slavný veletrh Salone Internazionale del Mobile, kterého se účastní interiéroví designeři, dodavatelé nábytku, interiérových doplňků, látek, světel a všichni, které zajímá moderní vybavení interiérů pro pracovní i soukromé účely.

Ve 22 výstavních halách jsme viděli to nejlepší, co se dnes na trhu nabízí. Letošním trendem byly zejména netradiční interiérové kombinace dřeva, kamene a zeleně.

Salone del Mobile

Celý veletrh byl laděn do pastelových barev (béžové, světle zelené, šmolkově modré a žluté). Okouzlily nás zajímavé světelné instalace a krásně řešená světla. Vše doplňovaly atraktivní dekorace z živých květin - ať kvetoucích hrnkových rostlin, tak menších stromků.

Akce se zúčastnily oba naše týmy: brněnský a pražský. V Miláně jsme se setkali s řadou našich dlouholetých obchodních partnerů a navázali jsme nové kontakty z celého světa, abychom našim klientům mohli nabídnout to nejlepší/nejzajímavější, co jsme zde viděli.

Salone Internazionale del Mobile se nám moc líbil, načerpali jsme se řadu nových podnětů pro naši práci a těšíme se, že budeme moci některé prvky brzy uplatnit právě ve vašich interiérech!

 
Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC......

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC

15. 8. 2019reference

V rekordně krátkém čase tří týdnů převlékli kanceláře energetické společnosti Amper Holding do nového kabátu

více...

Kuchyňky pro softwarovou společnost Infor

8. 8. 2019reference

IT společnost Infor, sídlící již více jak 10 roků v kancelářské budově City Empiria v Praze 4 na Pankráci. si zde pronajímá cca 3 600 m2 na 4 podlažích budovy. ...

více...

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Další novinky

Kontakt