Salone del Mobile. Milano

23. 4. 2018

Každý rok se v Miláně koná slavný veletrh Salone Internazionale del Mobile, kterého se účastní interiéroví designeři, dodavatelé nábytku, interiérových doplňků, látek, světel a všichni, které zajímá moderní vybavení interiérů pro pracovní i soukromé účely.

Ve 22 výstavních halách jsme viděli to nejlepší, co se dnes na trhu nabízí. Letošním trendem byly zejména netradiční interiérové kombinace dřeva, kamene a zeleně.

Salone del Mobile

Celý veletrh byl laděn do pastelových barev (béžové, světle zelené, šmolkově modré a žluté). Okouzlily nás zajímavé světelné instalace a krásně řešená světla. Vše doplňovaly atraktivní dekorace z živých květin - ať kvetoucích hrnkových rostlin, tak menších stromků.

Akce se zúčastnily oba naše týmy: brněnský a pražský. V Miláně jsme se setkali s řadou našich dlouholetých obchodních partnerů a navázali jsme nové kontakty z celého světa, abychom našim klientům mohli nabídnout to nejlepší/nejzajímavější, co jsme zde viděli.

Salone Internazionale del Mobile se nám moc líbil, načerpali jsme se řadu nových podnětů pro naši práci a těšíme se, že budeme moci některé prvky brzy uplatnit právě ve vašich interiérech!

 
Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth......

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Modrý sen investiční společnosti

17. 10. 2018reference

Česká pobočka středoevropské investiční skupiny sídlí v administrativní budově Polygon House na Praze 4. Její kanceláře si říkaly o kompletní rekonstrukci a celkové oživení. Byli jsme rádi, že se vedení firmy rozhodlo nejen pro rozsáhlé stavební úpravy, ale také pro nové vybavení a optické sjednocení prostoru ...

více...

Co pijeme v kanceláři?

3. 10. 2018rady a tipy

Ve firemních průzkumech spokojenosti často objevíte kávu jako docela významný faktor spokojenosti či nespokojenosti zaměstnanců...

více...

Další novinky

Kontakt