Co nás čeká na podzim 2018?

10. 9. 2018rady a tipy

Druhá polovina letošního roku s tou první v intenzitě nezadá. Čeká nás několik zajímavých pracovních cest jak po České republice, tak do zahraničí. A kam se chystáme?

Dlouhodobě pracujeme s boskovickou firmou LD Seating, která vyrábí skvělý kancelářský nábytek. Po designové stránce si nezadá s renomovanými výrobci z Itálie či Španělska. Její výrobky jsou kvalitní, a přitom cenově dostupné. Máme na ně od klientů vynikající reference a opakovaně je ve svých návrzích používáme. S firmou LD Seating je radost spolupracovat a na zářijovou návštěvu Boskovic se těšíme.

V průběhu října navštívíme školení firmy Haworth, které se koná v jejím středoevropském showroomu v Budapešti. Haworth je americká společnost, která je dnes globálním hráčem určujícím trendy v interiérovém designu. Vlastní několik značek, pod kterými navrhuje a vyrábí nábytek pro všechny typy komerčních prostor. Produkty Haworth máme v našem showroomu a vybavujeme jimi prostory našich klientů. Jsou funkční, kvalitní a nadčasové. Pravidelné návštěvy showroomu Haworth jsou jedním ze zdrojů naší inspirace.

Na konci října se vypravíme na veletrh Orgatec, který se koná v Kolíně nad Rýnem. Hlavním tématem je moderní pracovní prostředí (workplace), o kterém budou diskutovat interiéroví architekti, designeři, space planneři a HR manažeři. I v době cloudových řešení a vzdálených týmů budou potřeba společné firemní prostory, kde se lidé pravidelně sejdou a které podpoří týmovou sounáležitost. Těšíme se, až si projdeme výstavu inovativních zdravých materiálů a poslechneme vize kanceláří budoucnosti.

V listopadu se chystáme do Itálie, kde navštívíme výrobce nábytku Pedrali. S touto rodinnou firmou jsme se setkali na jaře na Salone Del Mobile v Miláně, navštívili ji v centrále u Bergama a na podzim do Mornico al Serio pojedeme znovu. Budeme vybírat z aktuální kolekce stolků a židlí, abychom rozzářili právě ten váš interiér. Ekologický, hravý a pohodlný, to je nábytek Pedrali.

Přijďte se podívat na novinky z našich cest do showroomu High 5 Design na pražském Andělu.
Brzy budeme slavit první rok!

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC......

Nové kanceláře firmy Amper Holding v budově IBC

15. 8. 2019reference

V rekordně krátkém čase tří týdnů převlékli kanceláře energetické společnosti Amper Holding do nového kabátu

více...

Kuchyňky pro softwarovou společnost Infor

8. 8. 2019reference

IT společnost Infor, sídlící již více jak 10 roků v kancelářské budově City Empiria v Praze 4 na Pankráci. si zde pronajímá cca 3 600 m2 na 4 podlažích budovy. ...

více...

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Další novinky

Kontakt