Co nás čeká na podzim 2018?

10. 9. 2018rady a tipy

Druhá polovina letošního roku s tou první v intenzitě nezadá. Čeká nás několik zajímavých pracovních cest jak po České republice, tak do zahraničí. A kam se chystáme?

Dlouhodobě pracujeme s boskovickou firmou LD Seating, která vyrábí skvělý kancelářský nábytek. Po designové stránce si nezadá s renomovanými výrobci z Itálie či Španělska. Její výrobky jsou kvalitní, a přitom cenově dostupné. Máme na ně od klientů vynikající reference a opakovaně je ve svých návrzích používáme. S firmou LD Seating je radost spolupracovat a na zářijovou návštěvu Boskovic se těšíme.

V průběhu října navštívíme školení firmy Haworth, které se koná v jejím středoevropském showroomu v Budapešti. Haworth je americká společnost, která je dnes globálním hráčem určujícím trendy v interiérovém designu. Vlastní několik značek, pod kterými navrhuje a vyrábí nábytek pro všechny typy komerčních prostor. Produkty Haworth máme v našem showroomu a vybavujeme jimi prostory našich klientů. Jsou funkční, kvalitní a nadčasové. Pravidelné návštěvy showroomu Haworth jsou jedním ze zdrojů naší inspirace.

Na konci října se vypravíme na veletrh Orgatec, který se koná v Kolíně nad Rýnem. Hlavním tématem je moderní pracovní prostředí (workplace), o kterém budou diskutovat interiéroví architekti, designeři, space planneři a HR manažeři. I v době cloudových řešení a vzdálených týmů budou potřeba společné firemní prostory, kde se lidé pravidelně sejdou a které podpoří týmovou sounáležitost. Těšíme se, až si projdeme výstavu inovativních zdravých materiálů a poslechneme vize kanceláří budoucnosti.

V listopadu se chystáme do Itálie, kde navštívíme výrobce nábytku Pedrali. S touto rodinnou firmou jsme se setkali na jaře na Salone Del Mobile v Miláně, navštívili ji v centrále u Bergama a na podzim do Mornico al Serio pojedeme znovu. Budeme vybírat z aktuální kolekce stolků a židlí, abychom rozzářili právě ten váš interiér. Ekologický, hravý a pohodlný, to je nábytek Pedrali.

Přijďte se podívat na novinky z našich cest do showroomu High 5 Design na pražském Andělu.
Brzy budeme slavit první rok!

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth......

Podzimní Budapešť: návštěva středoevropského showroomu Haworth

31. 10. 2018rady a tipy

Poslední slunečné dny letošního podzimu jsme strávili v Budapešti, kde jsme se zúčastnili třídenního workshopu interiérové společnosti Haworth...

více...

Modrý sen investiční společnosti

17. 10. 2018reference

Česká pobočka středoevropské investiční skupiny sídlí v administrativní budově Polygon House na Praze 4. Její kanceláře si říkaly o kompletní rekonstrukci a celkové oživení. Byli jsme rádi, že se vedení firmy rozhodlo nejen pro rozsáhlé stavební úpravy, ale také pro nové vybavení a optické sjednocení prostoru ...

více...

Co pijeme v kanceláři?

3. 10. 2018rady a tipy

Ve firemních průzkumech spokojenosti často objevíte kávu jako docela významný faktor spokojenosti či nespokojenosti zaměstnanců...

více...

Další novinky

Kontakt